Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

ASUS RT-AX92U-2 6100mbps AX6100 TRI Band EV Ofis Tipi Gaming Router 2-li paket

(0 yorum)

12.191,44 TL

2122,54 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri

Havale-Eft Fiyatı:
12.191,44 TL

Marka: ASUS

Bu ürün stoklarda tükenmiştir

RT-AX92U-2-PACK
Büyük ve çok katlı evler için AX6100 WiFi 6 (802.11ax) tüm ev mesh kablosuz sistemi, esnek SSID ayarı, kablolu router içi bağlantılar ve Trend Micro tarafından güçlendirilen AiProtection Pro ağ güvenliğini destekler
- En güçlü mesh sistemi – AiMesh teknolojisi, iki RT-AX92U arasında very aktarımı için 802.11ax teknolojisini kablosuz omurga olarak kullanarak, daha güçlü bir Kablosuz sistemi kurmanızı sağlar.
- AX teknolojisi — OFDMA ve MU-MIMO ile AiMesh AX6100 Kablosuz Sistemi, aynı anda birden çok cihaz veri aktarsa bile daha verimli, kararlı ve hızlı aktarım sağlar.
- Bağlı cihazlar için esnek Kablosuz — AiMesh AX6100 Kablosuz Sistemi, eski ya da son teknoloji olsun, tüm türden cihazlar için 802.11n, ac ve ax bantlarıyla gelir.
- Aileniz için kurumsal seviyede ağ güvenliği — AiProtection Pro, ev ağınıza bağlı olan tüm cihazları korur ve gelişmiş ebeveyn kontrolleri ile ailenizin internet kullanımını yönetmenizi sağlar.
Product Image

510 m2'ye Kadar Tüm Ev Kapsama Alanı.
ASUS AiMesh AX6100 Kablosuz Sistemi, evinizin her köşesine sıra dışı kararlılıkta Kablosuz sunmak için yeni nesil Kablosuz standardı 802.11ax (ya da WiFi 6) barındırır. İkili paket tasarımı, 802.11ax Kablosuzu (WiFi 6), iki RT-AX92U router arasındaki bağlantının omurgası olarak kullanır, böylece her cihazınızın 4804 Mbps* gibi en yüksek kablosuz hızlarına ulaşmasını, internet servis sağlayıcınızdan sunulan en yüksek hıza 4K yayın ya da çevrimiçi oyun için erişmesini sağlar.

Halihazırdaki ASUS Router'ınız ile Çalışan Kesintisiz Bağlantı
ASUS'un tescilli teknolojisi olan AiMesh, iki RT-AX92U'lu paketin, evinizdeki Kablosuz ağın en yeni mesh Kablosuz sistemine dönüşmesi için uyumlu herhangi bir router'la çalışmasını mümkün kılar. Tüm AiMesh router'lar, birbiriyle iletişimde kalarak, cihazınıza sunulacak sinyal gücünü kontrol ederler, gerktiği zaman da bir başka kaynağa kesintisiz olarak geçerler. Tüm yapmanız gereken keyfini çıkarmak!

Tüm Cihazlar için En İyi Yeri Bulun
802.11ax (WiFi 6) ağına ek olarak AiMesh AX6100 Kablosuz sistemi, 802.11n (WiFi 4) ve 802.11ac (WiFi 5) bağlantıları da sunar, böylece eskiden son teknolojiye, tüm cihazları destekleyen, esnek bir Kablosuz bağlantı sağlar. Aynı zamanda yakın zamanda piyasaya çıkan 802.11ax (WiFi 6) standardını barındıran en yeni nesil mobil cihazlarla da en iyi şekilde çalışmak için tasarlanmıştır. RT-AX92U router'lar arasında kullanılan 802.11ax Kablosuz bağlantı, bu yeni cihazlar tarafından erişilebilirdir ve cihazınızın son teknoloji Kablosuz özelliklerinden yararlanmasını sağlar.

Kablosuz ve Kablolu Altyapılı Bağlantı arasında Esnek Seçim
Ethernet altyapısı (Backhaul) işlevi, iki RT-AX92U router'ı bağlamak için ağ kablolarını kullanmanızı mümkün kılar. Eğer evinizin farklı odalarındaki duvarlarda Ethernet girişleri mevcutsa, bu özellikle birlikte router'larınızın kablolu bir bağlantı üzerinden iletişime geçmesini sağlayabilir, böylece Kablosuz sisteminizin daha kararlı ve güvenilir olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu şekilde kablosuz cihazlarınız için tüm üç Kablosuz bandını da ayırmış olur, onlara daha fazla ağ kapasitesi sağlarsınız.

Yeni Nesil Kablosuz Hızı
AiMesh AX6100 Kablosuz sistemi, çok daha yüksek hızda kablosuz bağlantılar için 160MHz* bant genişliği ve 1024-QAM* sunan, 4x4 üç bant Kablosuz ağa sahip iki RT-AX92U router'dan oluşur. 5GHz-2 bandında toplamda 4804Mbps ağ hızı ile RT-AX92U 2-Pack, normal 802.11ac 4x4 router'lardan 2.7 kat daha hızlıdır. Bu 802.11ax hızını, iki RT-AX92U router arasında veri aktarımı için kullanıyoruz. Böylece geleceğin teknolojisini şimdiden kullanabilir ve yakın zamanda piyasaya çıkan 802.11ax cihazlarına da bağlanabilirsiniz.

Aynı Anda Birden Çok Cihaz İçin Daha Fazla Kablosuz Kapasitesi
OFDMA* ve MU-MIMO* teknolojisinin devrimsel bir birleşimi ile 802.11ax (WiFi 6) teknolojisi, yoğun veri trafiğine sahip ortamlar için 4 kata kadar ağ kapasitesi ve verimliliği sunar. Bir önceki nesil 802.11ac (WiFi 5) Kablosuz bağlantılar ise her ağ kanalında sadece bir cihazı kontrol ederler. Bu da mevcut bant genişliğinin verimsiz bir kullanımıdır. 802.11ax Kablosuz standardındaki OFDMA desteği, her kanalı küçük alt kanallara böler, birden çok cihazın* sinyallerinin bir araya getirilmesi ve aynı anda aktarılmasını sağlar, böylece daha akıcı ve çevik bir Kablosuz bağlantı için gecikmeyi azaltır.
802.11ac OFDM
Bant genişliği boşa harcanır - Uzun gecikme
802.11ax OFDMA
Bant genişliğinden tamamen yararlanılır - Düşük gecikme

Cihazlarınız İçin Daha Uzun Pil Ömrü
Hedef Uyanma Süresi (TWT), AiMesh AX6100 Kablosuz sisteminin, cihazların veri aktarması için belirli aralıklar belirlemesini mümkün kılar. Bu da cihazların bir router sinyali için beklemeye gerek olmadığı anlarda uyku moduna geçmelerini sağlar. Bu sayede güç tüketimi, gözle görülür şekilde uzayan pil ömrü* için 7 kata kadar azaltılmış olur.
TWT Olmadan - 802.11ac
Cihazlar Fazla Güç Harcar
TWT Varken - 802.11ax
İstemci cihazlarının pil ömrü 7 Kat'a kadar artar

AiProtection Pro - Aileniz ve Cihazlarınız İçin Daha Güvenli İnternet
Genç veya yaşlı tüm aile üyeleriniz, internete bağlı oldukları her zaman çeşitli tehlikelere açık. RT-AX92U'da AiProtection Pro hizmeti bulunuyor. Trend Micro™ destekli bu güvenlik yazılımı belirli aralıklarla otomatik olarak güncellenerek cihazınızı ve kişisel verilerinizi internetteki tehditlerden koruyor. Bu güçlü güvenlik sistemi ebeveyn kontrolleri de sunarak belirli web sitelerini ve mobil uygulama türlerini engelleme olanağı tanıyor.
Üyelik Ücreti Yok
Bazı router'lar yalnızca 3 yıllık koruma sunarken ASUS AiProtection sizi ürünün kullanım ömrü boyunca korur.
Saldırılara Karşı Güvenlik
İzinsiz Giriş Engelleme Sistemi (IPS) sık rastlanan tüm internet tabanlı saldırıları engeller.
Zararlı Web Sitelerini Engelleyin
AiProtection bilinen zararlı siteleri tanıyıp engellemek ve sizi daha siteye tıklamadan korumak için Trend Micro'nun resmi veri tabanını kullanıyor.
Saldırı Tespiti ve Engelleme
Zararlı yazılım bulaşmış bir cihaz RT-AX92U'ye bağlandığında, AiProtection devreye girer ve cihazdaki kişisel verilerin ele geçirilmesini engeller.

Gelişmiş Ebeveyn Kontrolü
Çocuklarınız interneti keşfederken onları güvende tutun. AiProtection'ın teknoloji harikası ebeveyn kontrolleri, ihtiyacınız olan tüm yönetim işlevlerini tek bir yerde topluyor. Kullanışlı arayüz, tüm aile üyelerinizin cihazlarını izlemeyi ve bunlara güvenlik ayarı yapmayı çok kolay hale getiriyor.*
İnternet Faaliyeti Arayüzü
Tüm aile üyelerinizin internet faaliyetlerini anlaşılır bir arayüzde takip edebilir, kullanımın en yoğun olduğu saatleri ve ne tür içeriklerin izlendiğini görebilirsiniz. Çocuklarınıza ait olan cihazları gruplayıp toplam veriyi izleyebilir, yalnızca birkaç dokunuşla erişimin engelleneceği saatleri belirleyip içerik filtreleri uygulayabilirsiniz.
Çocuk Güvenliği Ayarı
Bir cihazı ve profili düzenlerken bu kutuyu işaretleyin. Bu ayar istediğiniz tüm cihazlara otomatik olarak filtre uygulayıp uygunsuz içerikleri engeller.
Erişim Engelleme Saatleri
Belirli kategorilerdeki mobil uygulamaları ve web sitelerini engelleyebilir, bu ayarları her bir aile üyesinin cihazı için uygulayabilirsiniz. Bu gelişmiş filtreleme sistemi Trend Micro'nın Deep Packet Inspection (DPI) motorunu kullanarak yalnızca web sitesinin URL'sine göre filtreleme yapmakla kalmaz, aynı zamanda internet paketlerinin kendisini de filtreden geçirir. Bu sayede, web tarayıcısında izlenen içeriklerin yanı sıra cihazlarınızdaki mobil uygulamalarla izlenen içerikler de filtrelenir.
İçerik Filtresi
Belirli kategorilerdeki mobil uygulamaları ve web sitelerini engelleyebilir, bu ayarları her bir aile üyesinin cihazı için uygulayabilirsiniz. Bu gelişmiş filtreleme sistemi Trend Micro'nın Deep Packet Inspection (DPI) motorunu kullanarak yalnızca web sitesinin URL'sine göre filtreleme yapmakla kalmaz, aynı zamanda internet paketlerinin kendisini de filtreden geçirir. Bu sayede, web tarayıcısında izlenen içeriklerin yanı sıra cihazlarınızdaki mobil uygulamalarla izlenen içerikler de filtrelenir.

Oyunlarda Düşük Ping İçin Çifte Hızlandırma
AiMesh AX6100 Kablosuz sistemin Adaptive QoS özelliği, oyun paketlerine öncelik tanıyarak daha akıcı bir çevrimiçi oynanış sağlar. Aynı zamanda dahili wtfast® ile oyun cihazınızla oyun sunucusu arasında mümkün olan en kısa yolu bulmasını, bu sayede gecikmeyi ve ping değerlerini en aza indirmesini sağlar.

Birkaç Dokunuşla Kolay Kurulum
1. Birincil RT-AX92U'yu Kurun
İki RT-AX92U router'dan birini seçin ve internet bağlantısına bağlayın, kurulum işlemini tamamlamak için uygulama/tarayıcınızdaki yönergeleri takip ediniz.
2. Diğerini Aratın
Uygun bir yer bulun ve ikinci RT-AX92U'yu açın, ilk RT-AX92U'nun ASUSWRT'si ya da ASUS Router uygulaması üzerinde ‘Ara'ya basın.
3. Eşitlemeyi Tamamlayın ve Hazırsınız
İkinci RT-AX92U'yu seçin ve yönergeleri takip edin.

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
asus-tr-garanti-logo

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model Adı RT-AX92U-2-PACK
PN -
EAN -
Ağ Standartı IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax
Ürün Kategorisi AX6100 üstün AX performansı : 400 Mbps+ 867 Mbps+ 4804 Mbps
Kapsam Çok büyük evler
Veri Hızı 802.11a : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
802.11b : 1, 2, 5.5, 11 Mbps
802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
802.11n : 300 Mbps'a yükseltilebilir
802.11ac: 867 Mbps'a yükseltilebilir
802.11n 256QAM : up to 400 Mbps
802.11ax (5GHz) : 4804 Mbps 'e kadar
Anten Dahili anten x 2
Harici anten x 4
Transmit/Receive 2.4 GHz 2 x 2
5 GHz-1 2 x 2
5 GHz-2 4 x 4
Bellek 256 MB Flash
512 MB RAM
Wi-Fi Teknolojisi OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access)
Beamforming: standard-based and universal
20/40/80/160 MHz bandwidth
Çalışma Frekansı 2.4G Hz, 5 GHz-1, 5 GHz-2
Şifreleme WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Kurumsal , WPA2-Kurumsal , WPS desteği
Yönetim UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP İstemcisi, DDNS, Port Trigger, Sanal Sunucu, DMZ, Sistem işlem günlüğü
VPN Desteği IPSec Pass-Throuth
PPTP Pass-Through
L2TP Pass-Through
PPTP Sunucusu
OpenVPN Sunucusu
PPTP İstemci
L2TP İstemci
OpenVPN İstemci
WAN Bağlantı Türü Internet bağlantı türü : Automatic IP, Static IP, PPPoE(MPPE supported), PPTP, L2TP
Portlar 1 x RJ45 için Gigabit BaseT için WAN, 4 x RJ45 için BaseT için LAN
USB 2.0 x 1
USB 3.1 Gen 1 x 1
Özellikler Router app
MU-MIMO
Trafik Analizi
Adaptive QoS
WTFast Gamers Private Network
AiProtection Pro
Ebeveyn Kontrolü
Misafir Ağı :
VPN server : IPSec Pass-Through, PPTP Pass-Through, PPTP Server, OpenVPN Server
VPN client : PPTP client, L2TP client, OpenVPN client
Gelişmiş medya server (AiPlayer app uyumlu)

AiCloud kişisel bulut servisi
3G/4G veri paylaşımı
Printer Server
- Çoklu fonksiyonel yazıcı desteği ( sadece Windows)
- LPR protokolü desteği
Download Master
- bt desteği, nzb, http, ed2k
- Şifreleme desteği, DHT, PEX ve magnet linki
- Yükleme ve indirme bant genişliği kontrolü
- İndirme zamanlaması
AiDisk dosya sunucusu
- Samba ve FTP sunucusu ile hesap yönetimi
IPTV desteği
Roaming Asistanı
OFDMA
Düğme WPS Düğmesi, Reset Düğmesi, Güç Düğmesi
LED Göstergesi Wi-Fi x 3
Power x 1
LAN x 1
WAN x 1
Güç Kaynağı AC Giriş: 110V~240V(50~60Hz)
DC Çıkış : 19 V ile maksimum. 1.75 A akım
İşletim Sistemi Desteği Windows® 7
Windows® 10 64-bit
Windows® 8.1
Windows® 8
Linux
Mac OS X 10.6
Mac OS X 10.7
Mac OS X 10.8
Boyutlar 15.5 x 15.5 x 5.26 cm (E x B x Y)
Ağırlık 651 g
Router Özel Özellikleri AiCloud, Yazıcı Sunucusu, Download Master, AiDisK, Çoklu SSID, Ebeveyn Kontrolü
Çalışma Modu Kablosuz router modu
Ağ Genişletme Modu
Erişim noktası modu
Medya Köprü modu
Montaj Tipi Dahili
Kablosuz Standartlar ax Serisi
Frekans 2.4 GHz & 5 GHz
Kablosuz Hızı 6000-7000 Mbps
Port Sayısı 3 Port
Arabirim Gigabit
Anten Sayısı 4 X
Anten Kazancı 10-15 dBi

0

0 Yorum
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

Yorum Yap

Aşağıdaki alanları doldurarak ürün hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.*


Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 12.191,44 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 12.191,44 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.367,61 TL 12.735,23 TL
3 x 4.309,00 TL 12.926,99 TL
6 x 2.256,67 TL 13.540,03 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.367,61 TL 12.735,23 TL
3 x 4.309,00 TL 12.926,99 TL
6 x 2.256,67 TL 13.540,03 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.252,02 TL 12.504,04 TL
3 x 4.284,46 TL 12.853,39 TL
6 x 2.238,27 TL 13.429,65 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.252,02 TL 12.504,04 TL
3 x 4.284,46 TL 12.853,39 TL
6 x 2.238,27 TL 13.429,65 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.367,61 TL 12.735,23 TL
3 x 4.309,00 TL 12.926,99 TL
6 x 2.256,67 TL 13.540,03 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.367,61 TL 12.735,23 TL
3 x 4.309,00 TL 12.926,99 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
3 x 4.263,78 TL 12.791,35 TL
6 x 2.184,61 TL 13.107,67 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
3 x 4.263,78 TL 12.791,35 TL
6 x 2.184,61 TL 13.107,67 TL
9 x 1.496,64 TL 13.469,72 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.349,71 TL 12.699,42 TL
3 x 4.293,52 TL 12.880,55 TL
6 x 2.241,48 TL 13.448,91 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.349,71 TL 12.699,42 TL
3 x 4.293,52 TL 12.880,55 TL
6 x 2.241,48 TL 13.448,91 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.368,28 TL 12.736,56 TL
3 x 4.309,00 TL 12.926,99 TL
6 x 2.256,92 TL 13.541,53 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.368,28 TL 12.736,56 TL
3 x 4.309,00 TL 12.926,99 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.370,95 TL 12.741,89 TL
3 x 4.311,28 TL 12.933,84 TL
6 x 2.257,92 TL 13.547,55 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.370,95 TL 12.741,89 TL
3 x 4.311,28 TL 12.933,84 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2+4 x 2.122,54 TL 12.735,23 TL
3+4 x 1.846,71 TL 12.926,99 TL
4+4 x 1.640,57 TL 13.124,60 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
2 x 6.367,61 TL 12.735,23 TL
3 x 4.309,00 TL 12.926,99 TL
6 x 2.256,67 TL 13.540,03 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
3 x 4.292,61 TL 12.877,83 TL
6 x 2.240,74 TL 13.444,46 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 x 12.191,44 TL 12.191,44 TL
3 x 4.232,70 TL 12.698,09 TL
6 x 2.240,74 TL 13.444,46 TL

Çerezler Hakkında Bilgi
Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.

ANLADIM